Polisgücü engel tanımıyor: 12 - 4

Antalya’nın Alanya ilçesinde devam eden Hokey Erkekler Salon Süper Liginde Gaziantep Polisgücü, şampiyonluğa koşar adımlarla ilerliyor.

Polisgücü engel tanımıyor: 12 - 4

 

Antalya’nın Alanya ilçesinde devam eden Hokey Erkekler Salon Süper Liginde Gaziantep Polisgücü, şampiyonluğa koşar adımlarla ilerliyor. 

Alanya Atatürk Spor Salonunda Gaziantep'in güçlü temsilcileri arasında yer alan Nizip Belediyesini de farklı mağlup ederek bir engeli daha kayıpsız atlattı.

Gaziantep Polisgücü’nü galibiyete taşıyan goller Reza Norouzzadeh (3), Ali Akın Özkılıç (3), Celal Aydın (2), Behdad Beiranvand, Numan Poyraz, Furkan Mehmet Özkılıç ve Ahmet Çeker’den geldi.

Nizip Belediye’nin gollerini ise Onur Açıkgöz (2), Ferhat Fatih uğur ve Mehmet Ali Demirel kaydetti.

Gaziantep Polisgücü maçın 5’inci dakikasında gördüğü gole 6, 7 ve 8’inci dakikalarda cevap verirken ilk periyodu 3 – 1 önde kapattı. İkinci çeyrekte üstünlüğünü sürdüren Kırmızı – Beyazlı ekip 15’inci dakikada attığı golün bir dakika sonrasında kalesinde gole maruz kaldı. 17 ve 19’uncu dakikalarda attığı gollerle devreyi 6 – 2 önde kapattı. Gaziantep Polisgücü’nün üçüncü çeyrekte 21. 26. 28 ve 29’un dakikalarda 4 gol kaydederken, kalesinde ise 27’inci dakikada tek gol görürken son çeyreğe 10 – 3 önde girdi. Dördüncü çeyrekte 34’üncü dakikada Nizip Belediyespor 34’üncü dakikada ki golüne Gaziantep Polisgücü 38 ve 39’uncu dakikalarda cevap verirken mücadeleden Kırmızı – Beyazı ekip 12 – 4 galibiyet ile ayrıldı.

Gaziantep Polisgücü 6’ıncı maçından 6’ıncı galibiyeti elde ederken, 18 puanla liderliğini sürdürdü. Nizip Belediyespor ise 9 puanda kalarak 4’üncü sırada yer aldı.

DİSİPLİNDEN KOPMUYORUZ

Erkekler Hokey Salon Süper Liginde şu ana kadar oynadıkları bütün maçlarda hedeflerinden kopmadıklarını söyleyen Gaziantep Polisgücü’nün başarılı teknik direktörü Yusuf Kasım, “Oyuncularımız bütün maçlarında hedeflerinden kopmadan mücadele veriyorlar. Lige şampiyonluk hedefiyle başladık ve bu kararlılığımızı bütün maçlarımızda sergiledik. Kalan maçlarımızdan da aynı disiplin ile mücadele ederek şampiyonluk kupasını müzemize taşımak istiyoruz. Alanya’ya kadar gelerek bizlere desteklerini her zaman olduğu gibi sürdüren başta kulüp başkanımız Mehmet Kaplan olmak üzere yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Ligin sonunda hedefimize ulaştığımız taktirde kupamızı kendilerine ve Gaziantep şehrine armağan edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Editör: Turgut Bozgeyik

11 Kasım 2020 (Haber Merkezi) 2389

Yorumlar (0)

Yorum Yaz