Ramazan Bayramınız kutlu olsun...

Yılın iki büyük bayramından olan Ramazan Bayramı'nın (Şeker bayramı) ilk günü 24 Mayıs'ta kutlanacak.

Ramazan Bayramınız kutlu olsun...

Her yıl olduğu gibi bu sene de bayram heyecanı yaşanıyor. Yılın iki büyük bayramından olan Ramazan Bayramı'nın (Şeker bayramı) ilk günü 24 Mayıs'ta kutlanacak. Milyonlarca Müslüman bayrama ulaşmanın huzuru ile birbirlerine kutlama mesajı göndererek hayırlı dileklerini iletecek. Sizler de sosyal medya uygulamalarıyla yakınlarınıza nostaljik, değişik ve resimli bayram mesajlarını iletebilirsiniz.

İşte 2020 Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri...

İslam aleminde yılın en önemli ayı olarak kabul edilen Ramazan ayı geride kaldı ve bayrama erişmenin mutluluğu yaşanıyor. Dünyanın her noktasındaki Müslümanlar Ramazan Bayramını büyük heyecan ile yaşıyor. Pandemi dolayısıyla bu sene aile ziyaretleri kısıtlı olsa da bayram mesajlarıyla uzaklar yakın kılınıyor. Ramazan Bayramı mesajlarından derlediğimiz haberimizde, nostaljik, yeni, kısa ve değişik resimli bayram mesajlarını bulmanız mümkün. İşte 2020 Ramazan Bayramı mesajları ve en güzel sözleri…

3 Aylar'ı uğurladığımız Ramazan ayı faziletlerle dolu bir aydır. Ramazan ayı, hayır ayı, yoksullara ve düşkünlere yardım ayı ve bütün anlarıyla Kur'an ayıdır. Ramazanın diriltici özelliği, bütün insanlığı hidayete ve mutluluğa ulaştırmak için insanlığa gönderilen Kur'an-ı Kerim'in bu ayda inmeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca İslam'ın temel esaslarından biri olan oruç ibadetinin bu ayda yerine getirilmesinden dolayıdır.

İŞTE EN GÜZEL RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Ramazanın sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıkacağı, nefsani duygularımızı bir nebze olsun terbiye etmeye güzel bir vesile olmasını dilerim.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan bayramını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan bayramımız mübarek olsun.

Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Ramazan Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz. Ramazan bayramımız mübarek olsun…

Ramazan bayramının başta İslam alemi olmak üzere tüm dünyaya sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyorum. İyi bayramlar

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Ramazan bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

24 Mayıs 2020 (Haber Merkezi) 1129

Yorumlar (0)

Yorum Yaz