Sabah Bülteni yayın hayatına başladı

Kanal 5 ekranlarında yayına başlayan Sabah Bülteni ilk yayınında büyük ilgi topladı.

Sabah Bülteni yayın hayatına başladı

Kanal 5 ekranlarında yayına başlayan Sabah Bülteni ilk yayınında büyük ilgi topladı. Gaziantep’in ilk ve tek sabah haber programı olan Haber Bülteni Canlı Hayatını İyileştirme Derneği (CAHİDE) Başkanı Gamze Balat Aşnük’ü konuk etti. Programda günün gelişmeleri, gazete manşetleri ve gündem dair son gelişmeler ele alındı.

CAHİDE’NİN ÇALIŞMALARI KONUŞULDU

Gaziantep’te önemli bir açığı kapatmak için yayın hayatına başlayan Sabah Bülteni ilk yayınında çok önemli bir konuya el attı. Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Gamze Balat Aşnük’ün konuk olduğu programda hayvan hakları tüm detaylarıyla ele alındı. Birçok önemli görevle birlikte Cahide Başkanlığı’nı da yürüten Gamze Balat Aşnük, CAHİDE için destek çağrısında bulunarak, ‘’Yeni bir araca ihtiyacımız var. Ayrıca hayvanseverler cahide yazıp 8071’e göndererek destek olabilirler. Amacımız daha çok canlıya yardımcı olabilmek. Bu konuda çok gönüllü arkadaşımız var. Hepsine teşekkür ediyorum’’dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kanal 5 ekranlarının yanı sıra Facebook, Twitter ve Youtube kanallarından aynı anda canlı yayınlanan Sabah Bülteni sosyal medyada büyük ilgi gördü. Takipçiler programa gönderdikleri mesajlarla birçok konuda önemli mesajlar verdiler. Programın ilerleyen günlerinde daha geniş bir içerikle yola devam edeceklerini belirten Sabah Bülteni yapımcısı Aydın Akyürek, 15 Kasım Cuma Günü İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Gökhan Çeliktür’ü konuk edeceklerini ve kentin deprem master planını konuşacaklarını söyledi.

15 Kasım 2019 (Haber Merkezi) 1081

Yorumlar (0)

Yorum Yaz