Sağlık çalışanları stres attı...

Türk Sağlık Sen Gaziantep Şubesinin organize ettiği 12/18 Mayıs Hemşireler Haftası etkinliğinde sağlık çalışanları stres attılar.

Sağlık çalışanları stres attı...

İki yıl süren pandemi dönem ve yoğun bir çalışma temposunun ardından Gaziantep Türk Sağlık Sen Gaziantep Şubesinin organize ettiği 12/18 Mayıs Hemşireler Haftası'nda sağlık çalışanları stres attılar.

Şahinbey Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve Türk Sağlık Sen Gaziantep Şubesinin organize ettiği etkinliğe sağlık çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Türk Sağlık Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Akmaz ve yönetiminin organize ettiği gecede pandemi döneminin kahramanları gönüllerince eğlendi. Geceye Türk Sağlık Sen üyelerinin yanı sıra, Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcıları Kemal Kazak, Mustafa Köse, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube Başkanı Bekir Avan ve çok sayıda şube Başkanı da katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Gaziantep Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Mehmet Akmaz, "Çok yoğun ve yorucu bir pandemi döneminin ardından 12/18 mayıs Hemşire ve Ebeler haftasında sendikamıza üye olan arkadaşlarımızla böyle bir gece de birazda olsa bu yorgunluğu ve stresi atmak istedik. Bizim tek hedefimiz sağlık çalışanı arkadaşlarımızın hakkını korumak ve onların hakkı olanları almaktır. Genel Başkanımız ve sendikamız da bu konu da çok önemli mesafe almıştır" diye konuştu.

Sıra gecesi ekibi eşliğinde doyasıya eğlenen Türk Sağlık Sen üyeleri müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. Türk Sağlık Sen Gaziantep Şubesi üyeleride organizasyonu hazırlayan Başkan Akmaz ve yönetimine teşekkür ederken; sağlık çalışanlarının haklarının verilmesini ve bu ekonomik krizde biraz olsun insan gibi yaşamak istdiklerini ifade ettiler.

13 Mayıs 2022 (Haber Merkezi) 960

Yorumlar (0)

Yorum Yaz