Sapık komşu tacizi intihara sürükledi!..

Merve Ay (23) Konya’da komşusunun tacizlerinin getirdiği bunalımla kendini asarak intihar etti.

Sapık komşu tacizi intihara sürükledi!..

Merve Ay (23) Konya’da komşusunun tacizlerinin getirdiği bunalımla kendini asarak intihar etti. İntihar etmeden önce kocasına “Beni affet, yavrularımız sana emanet” diye mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı Ketenli Mahallesinde yaşayan Fatih Ay (29) ve Merve Ay (23), yaklaşık 6 yıl önce dünya evine girdi. Çiftin iki çocuğu oldu. Köyde bir süre tarım ve hayvancılıkla uğraşan Fatih Ay, 1 yıl kadar önce eşini köyde bırakarak çalışmak için Çanakkale’deki köprü inşaatına gitti.

TACİZLER, ÜZERİNDE TELEFON NUMARASI YAZAN NOTLA BAŞLADI

Sabah Gazetesi’nden Tolga Yanık’ın haberine göre 2 çocuğuna bakan Merve Ay 3 ay önce kapısının önünde bir kağıda yazılı üzerinde cep telefonu numarası yazan not buldu. Bir süre sonra aynı şekilde kağıda yazılı bir not daha bulan Merve A., durumu dayısına söyledi. Dayısı, not kağıdın rüzgarla uçarak kapısına gelmiş olabileceğini söyleyerek “Başımıza iş çıkarma” deyip Merve A.’yı evine gönderdi.
Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı

KAPISINA AŞK MEKTUPLARI BIRAKTI

Numaraların ardından ise bu sefer kapıya aşk sözleri içeren mektuplar bırakılmaya başlandı. Mektuplarda, “Sana ölüyorum. Ben A.T.. Yazdığım benim numaram. Beni kabul et” gibi sözler yer aldı. Merve Ay mektupların da gelmesi üzerine durumu bu sefer annesi ve ablasına anlattı. Aile, Merve Ay’a ‘Sen bir şey söyleme. Biz halledeceğiz’ dedi. Ailenin konuştuğu A.T. bu iddiaları yalanladı ve konu o zaman için kapatıldı.

AHIRDA BOĞAZINA BIÇAK DAYAMIŞ

Ancak daha sonra farklı kişiler tarafından kaleme alınmış mektuplar Merve Ay’ın kapısına gelmeye devam etti. A.T. iddiaya göre, Merve Ay’ın köyün farklı yerlerinde önünü keserek, “Ailene söyledin de ne oldu. Bana bir şey yapamadılar. Benim dediklerimi yapacaksın” gibi sözler söyleyip, tabanca gösterdiği çocuklarını öldürmekle de tehdit etti.

A.T. son olarak 12 Kasım tarihinde Merve Ay’ın ahırda bulunduğu sırada içeri girerek genç kadının boğazına bıçak dayadı. A. T. Merve Ay’a “Akşam benimle kaçacaksın. Eşinden ayrılacaksın” dedi.

25 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 2091

Yorumlar (0)

Yorum Yaz