Seçkin Kolejinde ‘Değerli İletişim’ semineri

18-22 Kasım ara tatil dönemi Özel Seçkin Kolejinde yoğun öğretmen eğitimleriyle devam ediyor.

Seçkin Kolejinde ‘Değerli İletişim’ semineri

 

18-22 Kasım ara tatil dönemi Özel Seçkin Kolejinde yoğun öğretmen eğitimleriyle devam ediyor. Özel Seçkin Koleji öğretmenlerine, Gaziantep Üniversitesi Öğretim Görevlisi Zaim Başaslan tarafından ”Değerli İletişim” konulu seminer düzenlendi.

Özel Seçkin Koleji  AKM salonunda gerçekleştirilen seminerde, Öğretim Görevlisi Zaim Başaslan, etkili iletişimin temel kuralları, beden dili hareketleri ve toplumlardaki anlamları, etkili iletişimde dikkat edilmesi gereken hususlar ve iletişimde yapılan temel hatalara, dikkati çeken görseller ve katılımcıları da sık sık konuya dahil ederek somut örnekler verdi. İletişimde amaca ulaşmak için ne söylenmek isteniyor, ne zaman söylenirse karşıdaki kişi iletişime açık olur ve nerede, hangi ortamda iletişimi başlatmak yerinde olur sorularını dikkate alarak iletişim kurmanın önemine değindi.

Özel Seçkin Koleji Genel Müdürü Uğur Çekici, Öğretim Üyesi Zaim Başaslan’a katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaketini takdim etti. Seminer sonunda öğretmenlere katılım sertifikası verildi.

Editör: Turgut Bozgeyik

19 Kasım 2019 (Haber Merkezi) 1098

Yorumlar (0)

Yorum Yaz