Seçkin Koleji’nde İlköğretim Haftası coşkusu

Özel Seçkin Koleji 2021-2022 eğitim öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı.

Seçkin Koleji’nde İlköğretim Haftası coşkusu

 

Çeyrek asırdır Gaziantep’te eğitim öğretim hayatına devam etmekte olan Özel Seçkin Koleji 2021-2022 eğitim öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı. Törene Özel Seçkin Koleji kurucuları, idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri katıldı. Tören Cumhuriyetimizin Kurucusu Başöğretmenimiz, Büyük Önder Mustafa Kemal AtatürkTürk büyükleri ve aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında bir dakikalık saygı duruşunun ardından hep birlikte büyük bir coşkuyla İstiklal Marşımızın okul bahçesinde okunmasıyla başladı.

Lise Müdürü Selçuk Karaturan’ın açılış konuşmasıyla devam eden törende Karaturan, öğrencilere ”Geleceğin özgür ve kalkınmış Türkiye’sini yaratacak olan sizlerin; okul öncesinden başlayarak tüm eğitim sürecinizde, başarıdan başarıya koşan bireyler olarak yetişmenizi diliyorum.” dedi.

Konuşmasını 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının okulumuza, ülkemize, insanlığa hayırlı olmasını dileyerek sonlandırdı. Bahçe töreni 1.sınıflarımızın ve anasınıfı öğrencilerimizin balon uçurma etkinliği ile son buldu.

İlkokul öğrencilerinin hazırladığı İlköğretim Haftası kutlamalarını izlemek üzere AKM salonuna geçen veliler, büyük bir heyecanla öğrencilerini izlediler. Program Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Ayşegül Özalpaydın’ın açılış konuşmasıyla başladı. Özalpaydın,”Çocuklarımızı uygarlığın yetişkin bir üyesi yapmayı, Atatürkçü hedefleri benimsemiş, araştıran ve sorgulayan, kendi kendine karar verebilen, kararlarının sorumluluğunu taşıyan, çözüm üreten bir nesil olarak yetiştirmeye devam edeceğiz.”dedi.

Ayşegül Özalpaydın öğrenciler ve velilere sağlıklı, mutlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini temenni ederek konuşmasını sonlandırdı. Program 1.sınıfve anasınıfı öğrencilerinindans gösterileri, müzik dinletisi ve pasta kesimiyle sona erdi.

7 Eylül 2021 (Haber Merkezi) 867

Yorumlar (0)

Yorum Yaz