Sedat Peker: Kimsenin hakkı üzerimizde kalmasın!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan istenilen rüşvet iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

Sedat Peker: Kimsenin hakkı üzerimizde kalmasın!

Sedat Peker'den 'rüşvet' açıklaması...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan istenilen rüşvet iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan istenilen rüşvet iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

''Dosyanın tamamını okudum'' diye yazan Peker, ''Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin sadece ismi kullanıldığı ortaya çıkmış, suçsuz oldukları anlaşılmıştır. ekrem eren ermiş isimli emniyet müdürünün suçlu olduğu, rüşvet istediği tespit edilmiştir'' ifadelerini kullandı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''2-Daha önceki günlerde yayınladığım, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan emniyet müdürlerinin rüşvet isteme paylaşımımı hatırlarsınız. O dosyadaki rüşvet isteme Whatsapp yazışmaları ve ses kayıtlarının sadece ekrem eren ermiş’e ait olduğunu belirtmek isterim.

3- Yapılan tahkikat neticesinde Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin sadece ismi kullanıldığı ortaya çıkmış, suçsuz oldukları anlaşılmıştır. ekrem eren ermiş isimli emniyet müdürünün suçlu olduğu, rüşvet istediği tespit edilmiştir. Dosyanın tamamını okudum.

4- Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin kendileri ve aileleri zor duruma düşmesinler diye bunları yazdım. Ölümlü kalımlı dünya, kimsenin hakkı üzerimizde kalmasın. On yıl sonra bu günler konuşulurken galiba insanlar hayret edeceklerdir. Suç örgütü lideri...

5-...dedikleri adam hak geçmemesine bu kadar önem verirken İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise yalancı gizli tanık beyanlarıyla Sedat Peker hakkında dosya hazırlamışlar diyerek bence çok gülecekler.''

 

 

13 Ekim 2021 (Haber Merkezi) 953

Yorumlar (0)

Yorum Yaz