Sedat Peker'den flaş provokasyon uyarısı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin her yerinde çıkan orman yangınları hakkında sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

Sedat Peker'den flaş provokasyon uyarısı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin her yerinde çıkan orman yangınları hakkında sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs'e yakalanan ve tedavisi devam eden Peker, Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. Peker, Türkiye'nin dört bir yanında süren orman yangınları hakkında yaptığı paylaşımda provokasyon iddialarına dikkat çekti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin çok sayıda noktasında devam eden yangınlara ilişkin HDP'lilerin suçlanmasına tepki göstererek, "Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir?" ifadelerini kullandı.

Arka arkaya 7 tweet atan Peker'in açıklamaları şöyle:

1-Kıymetli dostlarım, terör ile mücadele kanunları kapsamında 1 litre benzin alabilmek için dahi karakol iznine başvurulurken ayrıca da her sokak başında polis ve jandarma kontrolleri yapılırken, henüz ortada yakalanan hiçbir fail olmadığı halde Bu yangınları HDP’liler…

2-…çıkarıyor demek acaba hangi akıla hizmet? Ülkenin en az 20 ayrı yerinde orman yangınları var. Bir orman yangını çıkarmak için en az birkaç bidon benzin gerektiği gerçeği ortadayken kendimize şu soruyu sormamız gerekmez mi: Bu benzinleri polis kontrol noktalarından HDP’liler…

3-…nasıl geçirmiş olabilirler? Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir?

4-Tekrar tekrar söylüyorum, iç savaş çıkartma gayesinde olanlar ve bu amacı taşıyanlara bilip ya da bilmeden hizmet edenler şunu sakın unutmayın, belki bugün olmasa da bir gün bunun bedelini mutlaka ödeyeceksiniz.

5-Ülkemizi gerçekten seven gerçek milliyetçiler, gerçek vatanseverler; her ne olursa olsun lütfen sokağa çıkmayın. Vatansever görünümlü provokatörlerin oyununa asla gelmeyin Benim samimiyetime ve tecrübeme lütfen inanın. Sağlığıma kavuşmama az kaldı,…

6-…inşallah önümüzdeki günlerde daha sık beraber olacağız. doncu sülüman, fındık kadar beyninle tarihten yalan yanlış örnekler verdiğini okuyorum. Sakın seninle işim bitti zannetme.

7-Seni ve seni destekleyenlerin gerçek yüzünü tüm dünyaya göstermeden bu dünyadan ayrılmak gibi bir niyetim yok.

30 Temmuz 2021 (Haber Merkezi) 1606

Yorumlar (0)

Yorum Yaz