Sigaraya 5 Twitter'ı salladı! Resmi açıklama geldi

Sigaraya 5 TL zam daha geleceği iddiaları üzerine on binlerce vatandaş paylaşımda bulundu.

Sigaraya 5 Twitter'ı salladı! Resmi açıklama geldi

Üstü üste açıklanan zamlar vatandaşı çileden çıkarmaya devam ederken Sigaraya 5 başlığı Twitter'ı salladı. Sigaraya 5 TL zam daha geleceği iddiaları üzerine on binlerce vatandaş paylaşımda bulundu.

Sigara fiyatlarına peş peşe gelen zamlar vatandaşın tepkisine neden olmuştu. Elektrik, doğalgaz ve akaryakıt gibi harcamaların yanı sıra gıda ürünlerine de art arda gelen zamlar vatandaşın belini bükerken, geçtiğimiz aylarda sigaraya da peş peşe zam geldi. Böylelikle en ucuz sigaranın fiyatı 15 TL bandına dayandı.

SİGARAYA 5 TL ZAM İDDİASI

Öte yandan sigaraya yeni bir daha zam iddiaları sosyal medyayı salladı. Sigaraya 5 TL daha zam geleceği söylentileri üzerine sosyal medyada paylaşımda bulunan vatandaşlar tepkilerini dile getirdi. Öyle ki Twitter'da Sigaraya 5 başlığı kısa sürede Türkiye gündeminde üst sıralara tırmandı.

Resmi açıklama geldi

Konuya ilişkin British American Tobacco (BAT) Türkiye'den açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Bugün bazı sosyal medya hesaplarından British American Tobacco Türkiye ürünlerine zam yapılacağı şeklinde verilen haberler ve sözde zamlı fiyat listeleri gerçeği yansıtmamaktadır. Kurumumuzun ürünlerine yönelik aldığı bir zam kararı yoktur. Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz." denildi.

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

26 Ağustos 2019 (Haber Merkezi) 2088

Yorumlar (0)

Yorum Yaz