Soylu: 2023'te Erdoğan'ın önünde saf tutacaklar!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "2023 akşamı öyle bir hezimete uğrayacaklar ki Kılıçdaroğlu evinden genel merkeze gidemeyecek" dedi.

Soylu: 2023'te Erdoğan'ın önünde saf tutacaklar!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2023 seçimlerine değinerek, "2023 akşamı öyle bir hezimete uğrayacaklar ki Kılıçdaroğlu evinden genel merkeze gidemeyecek" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Bakan Soylu, Menemen ilçesinde AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış töreninde konuştu. 

''MİLLETİN TERCİHİ KARŞISINDA ERDOĞAN'IN ÖNÜNDE SAF TUTACAKLAR''

Gelecek seçimler hakkında konuşan Soylu, "2023'te bir işimiz var. Neymiş? Bizi tehdit edecekler. 2023'te hesap soracak. Kılıçdaroğlu, biz o günleri unutmadık. Adamlarınla beraber 2018 seçimlerinde, 2019 seçimlerinde de her evden PKK'ya, HDP'ye oy istedin unutmadık'' dedi. 

Kılıçdaroğlu'nı hedef alan Soylu, ''Şimdi 2023'te bu millet sana güzel bir hediye hazırlıyor. 2023 akşamı öyle bir hezimete uğrayacaklar ki Kılıçdaroğlu evinden genel merkeze gidemeyecek. Bu büyük millet kendi adamına, milletin adamına sahip çıkacak ve göreceksiniz 2023'ün akşamı sadece Türkiye'de seçim neticelenmeyecek burada söylüyorum, Amerika'dan Avrupa'sına dünyanın her 'Ben büyüğüm' diyen ülkeleri var ya milletin tercihi karşısında, Tayyip Erdoğan'ın önünde saf tutacaklar'' ifadelerini kullandı.

26 Kasım 2021 (Haber Merkezi) 1216

Yorumlar (0)

Yorum Yaz