Sportif Direktörlüğe Fatih İbradı getirildi

Gaziantep Futbol Kulübü, Sportif Direktörlük görevine kariyerinde önemli proje ve başarılara imza atan Fatih İbradı’yı getirdi.

Sportif Direktörlüğe Fatih İbradı getirildi

Gaziantep Futbol Kulübü, Sportif Direktörlük görevine kariyerinde önemli proje ve başarılara imza atan Fatih İbradı’yı getirdi.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Genel Sekreterimiz Müslüm Özmen ile bir araya gelerek sözleşme imzalayan Sportif Direktörü Fatih İbradı görevine başladı.

Gaziantep Futbol Kulübü, Sportif Direktörü olarak göreve başlayan Fatih İbradı, Profesyonel Takım ve Futbol Altyapının her türlü planlama, sevk ve idaresinden yönetim kuruluna karşı sorumlu Sportif Direktörü olarak görev yapacak

Fatih İbradı kimdir?

1993-1994 sezonunda Galatasaray Futbol Akademisinde antrenör olarak göreve başlayan Fatih İbradı, Futbol Akademisi Direktörlüğü dahil 17 yılı Futbol Akademisi ve 3 yılı Profesyonel futbol şubesi olmak üzere 20 yıla yakın ve iki dönem Galatasaray Spor Kulübünde görev aldı.

2009-2011 yılları arasında Türkiye Futbol Federasyonu’nda Gençlik Geliştirme Müdürü görevinde ve 2013-2017 yılları arasında yine Türkiye Futbol Federasyonu’nda Türkiye Futbol Direktörü yardımcısı olarak antrenör eğitimi, antrenör lisans kursları, futbol akademi ligleri, gelişim ligleri, kadın futbolu, çocuk futbolu, futsal ve plaj futbolu organizasyonlarından sorumlu Futbol Gelişim Direktörü(FGD) unvanıyla iki dönem görev yaptı.

2018 yılından itibaren yurt dışında Kazakistan futbolu ile ilgili proje süreçleri yöneten ve ayrıca Sportif Direktörlük sertifikasına sahip olan Fatih İbradı, Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamladı. 

Editör: Turgut Bozgeyik

20 Ocak 2020 (Haber Merkezi) 916

Yorumlar (0)

Yorum Yaz