USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yerel

Taşdoğan, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

MHP Gaziantep Milletvekili Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile mesaj yayımladı. 

Taşdoğan, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
09-01-2022 14:01
Google News
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile mesaj yayımladı. 
Gazetecilerin, kamuoyu adına kutsal bir görev üstlendiklerini belirten MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, görevlerini icra ederken çok zor şartlarda bile fedakarca çalıştıklarını söyledi.
 
Yaz, kış, yağmur ve çamur demeden kamuoyuna hizmet etmek adına emek veren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan MHP'li Taşdoğan mesajında ise şu ifadelere yer verdi: “Şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin özgür ve tarafsız basının varlığı olduğu hepimizin malumudur. Vatandaşlarımız adına gözlemleyip yaşananları kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de bazen ailesinden bile fedakârlıkta bulunarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olan Basın mensuplarımız, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar.
 
Özgür ve tarafsız bir basının varlığı şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biridir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.” 
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü