Türk Amerikan İşadamları Derneği'nden Müsiad'a ziyaret

Türk Amerikan İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Bayramoğlu beraberindeki heyet MÜSİAD Gaziantep Şubesini ziyaret etti.

Türk Amerikan İşadamları Derneği'nden Müsiad'a ziyaret

Türk Amerikan İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Bayramoğlu beraberindeki heyet ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ve Üyelerini ziyaret etti.

Birlik ve Beraberlik ile Türkiye En Güzel Yerde Olacak

Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Bayramoğlu, Ziyaretinde misafirperverliği’nden dolayı MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ve Üyelerine teşekkür ederken dış ticaret sunumunu gerçekleştirdi. Konuşmasında üretken olmasını dile getirirken “Gaziantep’e en son geldiğimden bu yana sanayideki büyüme takdire şayan. Biz tüm sanayicilerimizin dünya pazarında önemli bir yere sahip olması için çabalıyoruz ve bu konuda çok güzel projeler için çalışıyoruz. Türkiye beklenenden hızlı ilerleme kaydetti. Biz birlik ve beraberlik ile daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Görevini tazeleyen Mehmet Başkanı da de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Sanayicimiz Bizi Çok Heyecanlandırıyor

Gaziantep AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Gaziantep’in sanayicisi bizi çok heyecanlandırıyor. Sanayicimizin kanı çok hızlı akıyor. Sürekli yeni Pazar arayışında ve daha nasıl faydalı olunur düşüncesi, bilinciyle çalışıyor. Özellikle üretime çok önem veriyoruz. Devletimizin de teşvikleri doğrultusunda sanayicimiz hem üretken hem ihracatçı. Bu bize çok şey kazandırıyor ve Türkiye bu pazarda hak ettiği yeri alıyor, daha iyi yerlere de gelecek” şeklinde konuştu

Ön Ayak Olacağız

MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Biz MÜSİAD ailesi olarak, Gaziantep’te İşverenimize ve sanayicimize ön ayak olacağız ve bu kapsamda çok etkili projeler için çalışıyoruz. Hepimizin bir hedefi var, bu hedef için kol kola engelleri aşacağız” ifadelerini kullandı.

Editör: Turgut Bozgeyik

9 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1044

Yorumlar (0)

Yorum Yaz