Üçoklar Mahallesi'ne güçlü aday

Gaziantep'in Şahinbey İlçesinin en köklü ve büyük mahallelerinden olan Üçoklar Mahallesi'ne muhtar adayı olan Şefik Alkurt, 2019 yerel seçimlerinde seçmenden destek bekliyor.

Üçoklar Mahallesi'ne güçlü aday

Gaziantep'in Şahinbey İlçesinin en köklü ve büyük mahallelerinden olan Üçoklar Mahallesi'ne muhtar adayı olan Şefik Alkurt, 2019 yerel seçimlerinde seçmenden destek bekliyor.

2019 Yerel Seçimleri yaklaşırken muhtar adayları da bir bir ortaya çıkıyor. Doğduğu günden bu yana Üçoklar Mahallesi'nde yaşayan ve esnaflık yapan Şefik Alkurt, mahalle sakinleri tarafından sevilen bir isim olarak dikkat çekiyor. Evli ve üç çocuk babası olan Alkurt, daha iyi hizmet için aday olduğunu söyledi. Üçoklar Mahallesi'nin daha iyi hizmeti hak ettiğini belirten Alkurt, "Şahinbey'in en büyük mahallelerinden birisi olmasına rağmen birçok hizmetten yoksun bırakılmış, unutulmuş, adeta terk edilmiştir. İnşallah göreve geldiğimizden andan itibaren yapacağım çalışmalarla, mahallemiz üvey evlat muamelesi görmeyecek. Bütün kamu hizmetlerinin mahallemize öncelikle gelmesi sağlanacaktır. Halkımızın mağduriyet yaşaması engellenecektir. Mahallemizin altyapısı bozuk olup kanalizasyon ve pis su giderleri bakım onarımı zaman kaybetmeden yaptırılacak, eksikler tamamlanacaktır. Yollarımızın süratle onarımı yaptırılacak, ihtiyaç olan yerlere yol yapımı yaptırılacaktır. Araç girmeyen hiçbir yer kalmayacaktır. Temizlik hizmetleri yetersiz olan yerlere düzenli ve ciddi şekilde temizlik hizmeti vermesi sağlanacaktır. Halkımızın huzur ve güvenliğinin daha da artması için emniyet birimlerinin daha aktif olması sağlanacaktır. Mahallemiz halkının, istihdam amaçlı kurslara katılması ve iş sahibi olması sağlanacaktır. Mahallemizde birlik ve beraberlik sağlamak için sosyal ve kültürel çalışmalar yapılacaktır. İnsanlar hak ettikleri şekilde yönetilir ve Üçoklar Mahallesi sakinleri en güzel hizmete layıktır. En iyi hizmeti vermek ve Üçoklar Mahallesi'ni mahalle sakinleri ile birlikte yönetmek için mahalle sakinlerinin bana destek vereceğine inanıyorum.” diye konuştu.

 

7 Kasım 2018 (Haber Merkezi) 1453

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Arkandayız muhtarım
Güler28 Mar 2019 23:54:05