Uluslararası Üniversiteler İstanbul’da buluştu

Dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcıların bir araya geldiğien prestijli üniversite eğitim fuarlarından olan; “Eurasia Workshop” İstanbul’da düzenlendi.

Uluslararası Üniversiteler İstanbul’da buluştu

 

Dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcıların bir araya geldiğien prestijli üniversite eğitim fuarlarından olan; “Eurasia Workshop” İstanbul’da düzenlendi. Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan eğitim fuarına katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ)önemli işbirliği ve anlaşmalar yaptı.

TEMSİLCİLER KARŞILIKLI GÖRÜŞEBİLME İMKANI BULDU

Dünyanın çeşitli ülkelerinden yüzlerce üniversitenin buluştuğu İstanbul Eğitim Fuarında üniversitelerin ve eğitim acentalarının temsilcileri, karşılıklı anlaşmalar, öğrenci değişim programları, çeşitli eğitim imkanları gibi konularda anlaşmalar ve tanıtımlar yaptı. Üniversiteler için son derece büyük öneme sahip fuara katılan HKÜ, yoğun ilgi odağı oldu. Anadolu’dan az sayıda üniversitenin katıldığı fuarda HKÜ, dünyanın çeşitli üniversiteleriyle ve katılımcılarıyla birebir görüşebilme ve anlaşabilme fırsatını değerlendirdi.

İstanbul’da gerçekleştirilen eğitim fuarına katılan HKÜ Temsilcileri, katılımcılar ve çeşitli üniversitelerle birebir görüşerek HKÜ hakkında merak edilen soruları cevaplayıp diğer üniversitelerden bilgi aldı.

Dünyanın çeşitli üniversiteleri ve eğitim acentaların bir araya geldiği“Eurasia Workshop” fuarındakatılımcılar ve temsilciler; fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, çift anadal, yandal, yatay/dikey geçiş vb. konularında detaylı bilgilere ulaşabilme imkanına sahip oldu. Fuara katılım yapan katılımcılar, fuardan son derece memnun kaldıklarını ifade ederken fuarın herkes tarafından da çok verimli olduğunu belirtti.

28 Mart 2018 (Haber Merkezi) 1385

Yorumlar (0)

Yorum Yaz