'Vatan yoksa belediyeler taş yığınıdır'

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, Cumhur İttifakı’nın Gaziantep’te 10-0 yaparak tüm belediyeleri kazanacağını iddia etti.

'Vatan yoksa belediyeler taş yığınıdır'

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, Cumhur İttifakı’nın Gaziantep’te 10-0 yaparak tüm belediyeleri kazanacağını iddia etti.

10-0 KAZANACAĞIZ

31 Mart seçimlerinde ittifak olarak büyük bir zafer kazanacaklarını belirten Taşdoğan, “Seçim çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Milliyetçi Hareket Partisi’ne ilgi ve alaka çok iyi. İnşallah Cumhur İttifakı bölgemizde çok büyük zafer kazanacak. Beka sorunu yaşadığımız şu dönemde tıpkı 1921’de Antep’in sadece Anteplileri kurtarmadığı gibi, büyük bir oy oranıyla Cumhur İttifakı kazanacak memleketteki beka sorununu çözecektir.  Biz de taban da tavan da yoktur. Bizde ki dava kardeşliğidir. Bizim dava arkadaşlarımız genel merkezimizin aldığı kararla önce ülkem ve milletim diyen insanlardan oluşur. Dolayısıyla MHP olarak alınan kararla Cumhur İttifakı’dır ve sonuna kadar bu ittifakın yanında olacaktır.  Celal Doğan ve Ejder Demir’in adaylığı Cumhur ittifakı’nı hiçbir şekilde etkilemez. Cumhur İttifakı milletin tamamından oy alacaktır. Dolayısıyla Celal Doğan’ın adaylığı ittifakın oyunu etkilemez. Gaziantep’te 10-0 yaparak zafer kazanacağız.” dedi.

BEKASI OLMAYAN BELEDİYE TAŞ YIĞINIDIR

‘Vatan yoksa belediyeler taş yığınıdır’ diyen Taşdoğan, “Millet İttifakı ‘Zillet İttifakı’dır. Fetö’sü, PKK’sı, bütün şer güçler bir araya gelmişlerdir.. Böyle bir ittifakın Gaziantep gibi milli manevi değerleri yüksek bir şehirde karşılık bulması mümkün değildir.  MHP’ye gönül veren dava arkadaşlarımız ne alındığı ne verildiği ile ilgilenmezler. Ülkenin geleceği ile ilgilenirler. Eğer Türkiye beka sorunu yaşayacaksa, Belediyenin ne anlamı vardır. Belediye mi beka mı diye sorarsanız, belki bin kere sorsanız yine cevabımız beka olacaktır. Dolayısıyla biz meseleye beka penceresinden bakıyoruz. Bekası olmayan bir belediyenin taş yığınından bir farkı yoktur. Bunun canlı örneği komşumuz Suriye’dir. Beşar Esad bütün belediyeleri kazansa ne olur. Vatan yoksa belediyeler taş yığınıdır. Biz önce ülkem ve milletim diyoruz. Sayılarla ve şekille ilgilenmiyoruz. MHP’de cumhur ittifakından dolayı istifa eden hiçbir ilçe başkanı yoktur. Bizim penceremizden baktığımızda bu bir milli meseledir. “ diye konuştu.

Editör: Turgut Bozgeyik

11 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1567

Yorumlar (0)

Yorum Yaz