‘Ya arkadaşlar Denizli’de de mi ödemiş var’

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın Denizli'deki mitinginde ilginç anlar yaşandı. Erdoğan'ın konuşmasının bir bölümünde 'Ödemiş seninle gurur duyuyor' sloganları yükseldi.

‘Ya arkadaşlar Denizli’de de mi ödemiş var’
 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın Denizli'deki mitinginde ilginç anlar yaşandı. Erdoğan'ın konuşmasının bir bölümünde 'Ödemiş seninle gurur duyuyor' sloganları yükseldi. Yaşanan bu ilginç olay, farklı illerden taşıma yapılarak alanların doldurulduğu yorumlarına neden oldu.

Bunun üzerine Erdoğan, kalabalığa ‘Bak bu işler çalışma işi. Şimdi biz İzmir’de değiliz. Neredeyiz? Sorusunu yöneltti. Kalabalık uzun süre ‘ödemiş seninle gurur duyuyor’ sloganı attı. Erdoğan kalabalığa gülerek ‘Ya arkadaşlar Denizli’de de mi Ödemiş var? Bunu ben şimdi sayın başbakana söylerim o size gereğini halleder inşallah’ diye konuşmasına devam etti.

Alandan bu kez “Ödemiş seninle gurur duyuyor” sloganları yükselince Erdoğan, “Ya arkadaşlar Denizli’de de mi Ödemiş var. Allah Allah… Bunu şimdi ben sayın Başbakana söylerim, o gereğini halleder inşallah” diye tepki gösterdi.

İşte o görüntüler:

Erdoğan’ın miting alanında yaşananlar, illere farklı illerden taşıma yapılarak alanların doldurulduğu yorumlarına neden oldu.

10 Haziran 2018 (Haber Merkezi) 1703

Yorumlar (0)

Yorum Yaz