Yılmaz Güler iddialı konuştu: Kazanacağız...

CHP Şahinbey Belediye Meclis üyesi aday adayı olan Yılmaz Güler, 31 Mart yerel seçimlerinde Gaziantep'te sosyal demokrat belediyeciliğin yeniden inşa edileceğini söyledi.

Yılmaz Güler iddialı konuştu: Kazanacağız...

CHP Şahinbey Belediye Meclis üyesi aday adayı olan Yılmaz Güler, 31 Mart yerel seçimlerinde Gaziantep'te sosyal demokrat belediyeciliğin yeniden inşa edileceğini söyledi.

Gaziantep'te hizmet odaklı değil ranta dayalı belediyecilik yapıldığını vurgulayan Güler, bu düzeni değiştirme zamanının gelidiğini belirterek şöyle konuştu:

6 OK'UN GÜCÜNÜ 31 MART'TA GÖSTERECEĞİZ

"Biz bu yerel seçimi belirleyebilecek olan genç seçmenin gönlüne girebilecek projelerin ve vasıfların sadece Cumhuriyet Halk Partisi'nde olduğuna inanıyoruz. Ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin gücü, gençliğin özgücüyle birlikte daha da ileriye taşınacaktır. Gaziantep'te AKP'li belediye zihniyetinin değişmesi gerekiyor. 6 okun gücünü 30 Mart’ta göstereceğiz ve Gaziantep'te belediyeleri yeniden kazanacağız. 

BELEDİYENİN NASIL YÖNETİLECEĞİNİ HERKESE GÖSTERECEĞİZ

Herkesin kendi adamına iş yaptığı bu köhne düzeni bozmak ve insanların hak ettiği rahat yaşamı sağlamak için bu yola çıktım. Bu uğurda var gücümüzle çalışacağız ve 31 Mart’tan sonra belediyenin nasıl yönetileceğini herkese göstereceğiz. Herkesimin doğrudan doğruya olumsuz etkilendiği ve yaşadığı ekonomik kriz içinde seçime gidiyoruz. Bu seçim alışılagelmiş bir seçim değildir. Değişikliğe gidilecek bir seçimdir. AKP'nin ağır bir yenilgiye uğrayacağını göreceğiz. İktidar almış olduğu tasarruf tedbirleriyle ekonomiyi idare edememektedir. Önümüzdeki dönemde belediyelerin projeleri ve yatırımları iptal edilip, ertelenebilinir. Bu doğrultuda özellikle yerel yönetimlerde vatandaş artık değişim isteyecektir.

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

 

Gaziantep'te özlenen sosyal demokrat belediyeciliği yeniden inşa edeceğiz. Artık sosyal demokrat belediyecilik anlayışının Gaziantep'te hayata geçmesini ve Gaziantep halkının hak ettiği hizmetleri almasını istiyoruz. Önümüzdeki süreçte başta Şahinbey ilçesi olmak üzere Gaziantep sosyal demokrat belediyelerin yoğun olduğu bir şehir olacaktır. Bunun için çok çalışacağız, mücadele edeceğiz ve kazanacağız." 

YILMAZ GÜLER KİMDİR?

02.08.1979 tarihinde Gaziantep'te dünyaya gelen Yılmaz Güler, evli ve 3 çocuk babası. İlk orta ve lise öğrenimini Gaziantep'te tamamlayan Güler, askerlik görevini yaptıktan sonra CHP'nin çeşitli kademelerinde görev yaptı. 05.09.2015 tarihinde Şahinbey ilçe yönetim kurulu üyeliğine seçilen Güler, o tarihten günümüze kadar sırasıyla örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcılığı ve ilçe sekreterliği görevlerini başarıyla yürütmüştür. Yılmaz Güler görevinden istifa ederek Şahinbey Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığını açıkladı.
 
Editör: Turgut Bozgeyik
8 Kasım 2018 (Haber Merkezi) 1151

Yorumlar (0)

Yorum Yaz