Bakın, burası ÇOK ÖNEMLİ bi PROCE(m)DİR !

Bakın, burası ÇOK ÖNEMLİ bi PROCE(m)DİR !

İSLÂM’ı AVRUPA’ya TANITACAĞIZ.

Niçin böyle yapacağız ? Önce buna bakacağız:

Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nce geçen hafta Konya'da otelde düzenlenen 'Yurt Dışı Din Hizmetleri Konferansı'na katılmış ve burada;
"İslam karşıtlığı, bugün bir modadır. İslam karşıtlığının sebeplerine baktığımız zaman esasen bunu savunanların, ortaya inandırıcı ve tatmin edici bir argüman koyamadığını görüyoruz. Maalesef bugün popülizmden beslenen siyasi partilerin hatta siyasetçilerinin ve medyanın İslam düşmanlığını ve göçmen düşmanlığını körüklediğini görüyoruz. Bu sadece birkaç yıldır yaşadığımız olaylarla değerlendirilemez" diye nutuk çekmiş.

Ve “İSLÂM’ı AVRUPA’ya TANITACAĞIZ” demiş.

He vallah çok da eyi etmiş.
Zira Avrupalılar, Müslümanları TANIMIYORLAR ve çok MERAK ediyorlar ve kendi içlerinde birbirlerine;
“Yaav bu MÜSLÜMANLIK ne ola ki ? MÜSLÜMANLAR nasıl insandır ?”

“HUZUR İSLÂM’da” ve “ZAFER İSLÂM’ın olacak” diyorlarmış. Bunlar ne manâya geliyormuş” diye soruyorlarmış.

Evet efendim, DOĞRUDUR; biz kendimizi TANITAMIYORUZ.

Bunun içindir ki, bugün kabul edilen bi Kanuna göre Türkiye’yi TANITMA AJANSI diye bi şey kuruldu. Gerçi, Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde bi tane Tanıtma Genel Müdürlüğü var amma, bi tane daha olsun; fazla MAL göz çıkarmaz ya. 
(Laf aramızda kalsın. Bu AJANS, Turizm tesislerinden ve şirketlerinden alacağı HARAÇ ile geçinecek. 13 kişilik Yönetim Kurulu ve tabii ki, emrinde de yüzlerce çalışan adamı olacak. Neyse …) 
İşte benim gayretim ve teklifim de bu AJANS’ın çalışması ve bunların çalıştırılması üzerine olacaktır.

Bakın arkadaşlar, burası ÇOK ÖNEMLİDİR !

Önce bakalım hele;
Avrupa’dan neyimiz eksiktir ?
Hamdolsun ve çok şükür, her bi şeyimiz mevcuttur.
Ve hatta, bilhassa İSLÂMÎ bakımdan FAZLAMIZ vardır EKSİĞİMİZ yoktur.

İşte o FAZLALIKLARIMIZ:
CÜBBELİ Ahmet Mahmut ÜNLÜ Hoca Efendimiz;
NİHAT NAKİTOĞLU Hoca Efendimiz;
Hoca ADNAN OKTAR Beyefendimiz.
Ve deeee İSMET ÖZEL’imiz.

Bunların bi benzeri yeryüzünde bile yoktur ve bi daha da var olamayacaktır.
Şimdi bunların MARİFETLERİNİ ortaya dökelim ve bakalım, sonra da benim PROCEME bi göz atalım hele:

Önce, CÜBBELİ Ahmet ÜNLÜ Hoca Efendi ve İCADLARI:

1)CEHENNEM ateşine dayanıklı YANMAYAN ve aynı zamanda, mezardayken Cennet’i seyrettirecek pencere açtıran; Sor Melekleri Münker ile Nekir’e kolay hesap verdiren; göğüs kısmanda ceylan derisi üzerine yazılı dualar bulunan; TESETTÜRE uygun olduğu için ERKEKLERİNKİNE göre bir metre kadar fazlalığı olan KEFEN.
2)Rüyada PEYGAMBERİ gösteren TERLİK.
3)Küçük şişelerde, Peygamber’in SAÇINI yıkadığı SU.

Şimdi, NİHAT NAKİTOĞLU Hocanın çok ünlü Ramazan sohbetleri ve AĞLAYAN KÜTÜK HADİS-i Şerifinin açıklaması ile SIRAT Köprüsü’nün şeklini hatırlayalım. (“Sırat Köprüsü öyle bi köprüdür ki; 1000 sene yokuşu, 1000 sene düzü, 1000 sene de inişi olmak üzere 3000 senelik bir yol olan; altında cehennem ateşe yanan; oradan geçecek olanların GÜNAHLARI nisbetinde daralan veya genişleyip rahatça geçişi sağlayan; Günahı çok olanlar için vücudu yırtan dikenli teller olan ve alttan gelen alevlerle geçeni yakan; bazılarının aşağıdaki alevler içine düşüren … bir köprü olduğunu anlatan ve bunu dinleyenlerin AĞIT seslerini ve görüntülerini ihtiva eden 39 dakikalık videosu)

Sonra, epeyce bi müddet hapishanede yattıktan sonra geçen gün tahliye edilen, (iki ayrı Peygamber adı olan HARUN YAHYA takma adıyla MÜSLÜMANCA bi sürü kitap yazan) ADNAN OKTAR Hoca’nın KEDİCİKLERİ ile dans ederek bu dünyada CENNET hayatı yaşadığı filmleri.

Ve deeee, “MÜSLÜMANLAR TERÖRİST OLMALIDIR. Bütün dünya Müslümanlardan KORKMALIDIR. Terörist olmayan Müslüman, Müslüman sayılmaz” diye nutuklar çekerek, Müslümanlar arasında kendine çok ÖZEL bir yer edinen çok MÜSLÜMAN Şair İSMET ÖZEL.

İşte bunlar ve bunlara eşlik edecek bunların uzantıları:

NAMAZ ÖĞRETEN SECCADE; ZİKİR ÇEKEN TESBİH; KUR’AN okunduğunda çok çabuk büyüyen FASÜLYE fidesi mucidi TÜBİTAK ödüllü gençlerimiz ile;
8-10 tane (silikonlu) KEDİCİK ve Nakitoğlu hikâyelerini dinlerken koro halinde AĞLAYACAK olan TÜRBANLI AĞLAK Bacılar ve sonradan takviye edilmek üzere yeteri kadar, Kur’an’da açıkça tarif edilen ve anlatılan, Cennette ikram edilecek HÛRİ görünümlü TOMURCUK memeli 14’lük kızlar ve tüysüz ERKEK çocuk olan GILMANLAR …

Benim PROCEM şu:

Bunların hepsi toplanacak, çok uzun ve çok büyük bir kafile halinde MEHTER takımı eşliğinde, iri bir (tercihan) Kıbrıs EŞEĞİNİN başını çektiği DEVE KERVANLARI halinde AVRUPA’ya gönderilecek.

Her HIRISTİYAN memleketin başşehrinde çok büyük ÇADIRLAR kurularak MUCİDLERİMİZİN marifetleri sergilenecek.

ADNAN Hoca, KEDİCİKLERİ ile bu dünyada CENNET hayatını nasıl yaşadığını tatbiki olarak anlatacak. (Bu vesileyle, Adnan Hoca da, hapishanedeyken ayrı kaldığı KEDİCİKLERİNE yeniden kavuşmuş olacak)
Bu arada, (Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin) MARİFETNAME’sinde anlatıldığı şekillere uygun büyük tablolar ve buna uygun Cennet HARİTASI çadırın uygun yerlerine asılacak.

Nihat NAKİTOĞLU, burada Ramazan’da yaptığı iftar programlarında olduğu gibi konuşmalarını yapacak. Bilhassa AĞLAYAN KÜTÜK Hadis-i Şerifini, OĞLU ile birlikte canlandırarak anlatacak ve kafiledeki bacılarımız AĞLAYACAK ve ziyaretçileri de AĞLATMAYA çalışacak.

CÜBBELİ Ahmet Hoca, İCADLARININ başında vaazlar verecek. Ve DUALARLA ŞİFA ÂYETLERİ kitabındaki duaları anlatacak ve HASTALARA şifa dağıtacak. Burada, VİYAGRA hapına rakip olarak Kitabın 42. Sayfasında anlatıldığı üzere, Zeker (ÇÜK) kaldırma âyeti olarak Bakara Sûresi’nin 260. Âyeti ile Âdiyât Sûresi’ni okuyacak. Ve ayrıca çocuk yaşta erkek çocuklara BADEMLEME yapılma usulünü, GILMAN bir çocuk üzerinde tatbiki olarak anlatacak.

Kervandaki DEVELERİN SİDİKLERİ, kahve fincanlarına TAZE taze konularak ŞİFA niyetine misafirlere ikram edilecek. Ve bunun, HADİS-i Şerif gereğince ŞİFALI olduğu anlatılacak. (“Devenin BEVİLLERİNDE, sütlerinde mide ağrıları için şifa vardır” Ahmet Ziyâüddîn Gümüşhânevî. Râmûz’ül Ehadîs)

Arkadaşlar, bakın burası ÇOK ÖNEMLİ bi PROCE !

Ben kaba taslak bi PROCE sundum. Bunun geliştirilmesini yeni kurulan TANITIM AJANSI’na bırakıyorum.
Mesela, benim kurmaya çalıştığım HEYETİN tamamı bir çadıra mı doldurulup KERVANA yüklenir yoksa ayrı ayrı KERVAN mı düzenlenir bilemem. Veya bu heyete daha başka kimler dahil edilir ? Bunu, AJANS’ın takdir ve tensibine bırakıyorum.
Ben, eğer istenirse bilâbedel veya bilâücret yani BELEŞİNE bu PORCEMİN danışmanlığını yapmaya hazırım.
Yeter ki, bana EMİR verilsin. Derhal vazife başında yerimi alırım.

Haaaa az daha unutuyordum !
İSMET ÖZEL’i bu PROCEMİN neresine KOYMAK icap eder acaba ?
Bu türlü karar veremedim.

“MÜSLÜMAN TERÖRİST OLMALIDIR. KÂFİRLER, MÜSLÜMANLARDAN KORKMALIDIR. TERÖRİST OLMAYAN MÜSLÜMAN, MÜSLÜMAN SAYILMAZ” şeklindeki nutkunu nerede ve nasıl çekmelidir.
Yani, İSMET Efendiyi bu işin BAŞINA mı OTURTALIM, yoksa DİBİNE mi KOYALIM ?

Buna da AJANS’ımızın 13 kişilik Yönetim Kurulu karar versin.

İşte bööle bi tanıtım SEFERBERLİĞİ yapıldığı takdirde, daha Kapıkule’den çıkmadan evvel başlamak üzere, Hıristiyan ve Dinsiz AVRUPALILAR, şaşım-şaşım ŞAŞIRIRLAR da, GISGANÇLIKLARINDAN çatır-çatır ÇATLARLAR ve DİNİMİZİ ve bizim ne olduğumuzu aynı anda anlarlar.

Ne dersiniz, benim bu PROCEM eyi bi PROCE midir ?

(Not: Bu bahsettiğim ÂLİM Mü’min Gardaşlarımızın videoları Google’de mevcuttur.
Ben bunları buraya aktarmayı beceremedim. 
Bunları bulup da yorum kısımlarına koyacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Bu vesileyle AJANS’ımıza da yardımcı olunmuş olunur.)

(Not: Bana KIZACAK olan olursa, beni bıraksınlar ve gitsinler bu yazımda adları geçen “ULEM” gürûhuna kızsınlar. Olur mu ?)

10 Temmuz 2019 (Mümtaz Şahin) 961

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

N’edeceyik bu ATEYİSTLERİN elinden yaav ?

Arkadaşlar MÜJDEEEEE !

ASRIN SOYGUNUNDAN UFAK bi HABER

BULDUM Arkadaşlar BULDUUMMM !

KUR’AN, TEVRAT, İNCİL, MERYEM-ÎSÂ ve bazı SORULAR ?

FÜCÛR Mahsûlü KUTSAL VELED-i ZÎNÂ! Ve LÛTÎLİK!

GENÇLERE SESLENİŞ(im) !

MAYIN EŞEKLERİ / AÇILIMCI ÂKİLLER

AHLÂK- ERDEM-ETİK ! Ve İNSANLIK !