GOMİS GİTTİ GALATASARAY BİTTİ Mİ?

GOMİS GİTTİ GALATASARAY BİTTİ Mİ?

Yahu bu nasıl Başkan, nasıl Yönetim Kurulu arkadaş? Galatasaray gibi ülkenin en büyük kulübünü yönetebilir mi bunlar?

Gomis gibi bir sezonda 29 gol atmış, takımı sırtlamış, şampiyonlukta en büyük katkıyıvermiş olan, taraftarın sevgilisi adamı 6 milyon € gibi çok düşük bir rakama Araplara sat ve yerine kimseyi alama! Şaka gibi! Hayatımda ilk defa Galatasaray’ın star bir gölcüsü olmadan sezona başladığını görüyorum! Hem de Şampiyonlar Ligi’ne katılacağı bir senede! Hem de böylesine şanslı bir kura çekmişken!

Bu nasıl bir mantıktır anlamakta zorlanıyorum. Maalesef bu insanlar yönetiyor Galatasarayımı! Türkiye’nin tek 4 yıldızlı, tek Avrupa şampiyonu, tek Avrupa Süper Kupa sahibi, 30 milyon taraftarı olan en büyük takımını!

“Gomis’in yerine iki golcü birden alıyoruz“ diye spor medyasına fısıldayacaklar, Galatasaray Genel Kurul Üyeleri ve taraftarla alay edermiş gibi: “Gomis’in yerine iki golcü birden alacağız“ diye spor medyasına fısıldayacaksın,sonra ikincibaşkan çıkacak: “Galatasaray transferi kapattı“ diye medyaya açıklama yapacak!

50 senelik Galatasaraylıyım, bu kadar ciddiyetsiz bir yönetimi hiç görmedim!

Bu açıklamalardan ve transfer rezaletinden sonra yönetim ile teknik ekip arasında ne oldu ise, geçen hafta 6 atan ve geleceğe dair umut veren takım gitti, Trabzonspor’dan 4 gol yedi! Daha da kötüsü sahadan silindi!

Efendim 30. dakikada direk kırmızı karttan 10 kişi kaldık da ondan falan, filan... Bana hiç kimse martaval okumasın! Siz, Galatasaray gibi dünya markası olmuş, bir dev kuruluşu yönetebilecek kapasitede değilsiniz!

Bir an önce daha fazla zarar vermeden bırakın lütfen. Fatih Terim’in Trabzon’daki hal ve tavrınıhiç normal görmedim! Bu saçma sapan tutumunuzla bir de Fatih hocayı kaçırırsanız işte o zaman bu taraftarın elinden kurtulup kaçacak yer ararsınız!

Koca Galatasaray Futbol Takımı bu!Geçen sezonu şampiyon tamamlamışsın, bu sezona 3’te 3 ile başlamışsın… Şampiyonlar Ligi’nde oynuyorsun, buradan çok önemli paralar kazanma şansın var! Taraftarın ful destek arkanda! Daha ne istiyorsun! Kurulu düzeni 6 milyon Euro para için bozmaya değer mi? Hadi bozdun bir tane golcü transfer edememek ne demek! Sen işini garantiye almadan, elindeki altın yumurtlayan tavuğu haraç mezat ne diye satıyorsun!

Satacaksan o Belhanda denilen sırıtık, sarsak, beceriksizi satsaydın. Herhalde 6 Milyon veren birileri bulunurdu!Her maçta kırmızı görmek için saatli bomba gibi dolaşıyor! Geldiği günden beri hiçbir faydasını göremedik! Bir de Sneijder’ın formasını verdiler!Bu kim, Sneijder kim? Bir zamanlar efsane oyuncu Hagi giyerdi o formayı! Nereden nereye, insan düşündükçe hüzünleniyor…

Her maçı kazanacaksın diye bir şey yok tabii ki! Ama geriye düştüğünde, eksik kaldığında, takımsan mücadele gücünü iki, üç katına çıkartarak saldıracaksın! Rakibe boyun eğmeyeceksin! Ben Galatasaray’ı hiç bu kadar aciz durumda görmemiştim!

Şimdi kara kara düşünüyorum, bu takım bu haliyle,ligde ve Avrupa’da ne yapacak? Durum çok vahim! Ligde şampiyonluğa oynayan, Şampiyonalar Ligi’nde Türkiye’yi temsil edecek olan takımın santraforu yok! Takımın gol kralı santraforunu, üstelik sezon başlamışken, vebalı gibi üç kuruşa satıp, yerine kimseyi almadan devam etmeyi uygun gören bir yönetimi bu camia ilk defa görüyor… Rakiplerin ağzı açık kalmıştır herhalde! Böylesi bir hediyeyi uzun zamandır hiç kimseden almadılar!

Yaşayıp görelim bakalım…

İşimiz Fatih Hoca’nın şapkadan tavşan çıkarmasına kaldı…

3 Eylül 2018 (Ali Araptarlı) 1250

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

GAZİANTEP SAVUNMASI 25 ARALIK PANOROMA KAHRAMANLIK MÜZESİ

AH GALATASARAY AH… KÜKREDİNMİ RAKİBİNİN HALİNE VAH Kİ VAH...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN...

GAZİANTEP TARİH KÜLTÜR SANAT KULÜBÜ OLARAK BAŞLADIK!

BU GALATASARAY ŞAMPİYON OLAMAZ! OLMAMALI!

17 AĞUSTOS 1999’U NE DE ÇABUK UNUTTUK!

DEPREM DERSİMİZ BOŞ GEÇTİ!

KOCAELİ’DEKİ, WELLBORN HOTEL MUHTEŞEM AMA KEŞKE TURİST DE GELSE...

YAŞANABİLİNİR KENTLER ARASINDA GAZİANTEP SINIFTA KALMIŞ!