İNAN Kİ BAŞKAN BAŞARAMAZSIN!

İNAN Kİ BAŞKAN BAŞARAMAZSIN!

İnan ki bu Galatasaray’ın problemleri senin ve ekibinin başarabileceği seviyenin çok üstünde artık!

Ben senin ne kadar iyi biz Galatasaraylı olduğunu çok iyi biliyorum hemşerim! Birden bire bir ego patlaması yaşadın ama Galatasaray İçin bir şeyler yapmak istediğinden de adım gibi eminim!

Ama bunlar yetmez be Mustafa, inan ki yetmez eski dostum! Galatasaray’ın bugünkü problemlere boğulmuş, kaotik halini yönetmek için çok daha başka özellikler gerekiyor! Galatasaray’ı bu hale getiren elbette sen ve ekibin değilsiniz! Onlar kendilerini biliyorlar, sende, bizde biliyoruz!

Geçmiş yönetimlerden Galatasaray’ımıza çok büyük hizmetler etmiş; mal, mülk, kupalar, şampiyonluklar, yıldızlar, Avrupa’da zaferler kazandırmış çok değerli yöneticilerimize saygı ve şükran borcumuz var!

Ama Galatasaray’ımızı babasının çiftliği gibi yönetmeye kalkan; borç üstüne borç ekleyen, kulübe yeni mülkler kazandıracağına, var olanları satan, sorumsuz yöneticilerinde bir gün yakasına yapışacak konuma geleceğiz ve işte o zaman bizden çekecekleri var!

Biz kimiz? Biz yüreği Galatasaray sevgisiyle çarpan, idealist, almadan, hizmet vermek için, Galatasaray için sürekli projeler geliştiren, beyin fırtınaları estiren, özel hayatta, işinde, mesleğinde başarılarıyla kendisini ispatlamış, ego problemi olmayan, birbiriyle çok iyi kaynaşmış, Galatasaray yönetimine talip bir ekibiz!

Son seçimde başkan adayımız Ali FATİNOĞLU’nu ve değerli ekibimizi Galatasaray Genel Kurul Üyeleri’ne yeteri kadar tanıtamadık! O nedenle çok az bir oy alabildik! Fakat pes etmek, dağılmak, vazgeçmekbu ekibindoğasında yok! Seçimden sonra toplantılarımıza yarın seçim varmış gibi devam dedik! Nerede hata yaptık, nerede eksik kaldık masaya yatırdık ve çalışmalarımıza daha da hırsla konsantre olduk!

İlk seçimde Galatasaray Genel Kurul Üyeleri bizi, gücümüzü, neler yapmak istediğimizi,Galatasaray’ımızı bu zor durumdan ne şekilde çıkarabileceğimizi çok iyi anlayacaklar ve tercihlerini ona göre yapacaklardır! Galatasaray’ı bu durumdan ancak planları, projeleri detaylı bir biçimde hazır olan, kulübün problemlerinin tamamına çözüm reçeteleri hazırlamış, kenetlenmiş, inanmış ve almadan vermek için çalışmaya hazır bir ekip kurtarır…

9 Ağustos 2018 (Ali Araptarlı) 1469

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

GAZİANTEP TARİH KÜLTÜR SANAT KULÜBÜ

HIZLA SİLAHLANIYOR VE VAHŞİLEŞİYORUZ!

SEVGİ NE KADAR BÜYÜK BİR GÜÇ

GAZİANTEP MUTFAĞINI, ‘ANTEBİ’ GİBİ TEMSİL EDEBİLİRSEN TAMAM

SEVGİLİ BAŞKAN FATMA ŞAHİN’E AÇIK MEKTUP

SHOW TV KENDİNE GEL! BU REZALET HİKÂYENİ GAZİANTEP’E MAL EDEMEZSİN!

GOMİS GİTTİ GALATASARAY BİTTİ Mİ?

29 AĞUSTOS 1956, HAYATIMIN EN ACI GÜNÜ!

ANTEP FISTIĞI %50 UCUZLAMIŞ AMA FISTIKLI BAKLAVANIN FİYATI HALA AYNI!