SAYIN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AYRIMCILIK ÜZERİNE BİR KONUŞMA

Mehmet Demir Atmalı

SAYIN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AYRIMCILIK ÜZERİNE BİR KONUŞMA

Evet sayın Erdoğan'ın Amerika'daki Müslümanlara hitaben yaptığı konuşma çok yerinde bir konuşma idi. Irkçılık, ayrımcılık ve mezhepçilik üzerine okuduğu ayet ve hadislere itirazımız olamaz. Her Müslümanın özlem duyduğu bir tablo çizdi. Buraya kadar güzel.

Ancak, ah ülkemizdeki AKP'de insanlar arasında ayrım yapmasa da, insanımız rahat etse diye düşünmeden edemedim. 18 yıldır bu kadar personel alınır, sınavlar yapılır, AKP'ye üye olmayanın işe girme şansı olmaz. Başka partiden olup 18 yıl işsiz kalmak ne demek. 18 yaşında sınava giren bir genç, 36 yaşına gelmiş halen iş bulamamış.

Ben eski MHP milletvekili adayı idim ve Gaziantep teşkilatının kurucusuyum. MHP ile koalisyon yapılmasına rağmen, MHP'lilere karşı dahi bu ayrım yapılmaktadır. Henüz MHP'lilere dahi iş kapısını açmadılar. Bütün mü'minler kardeş ise, artık MHP'lilere, yani ortağınıza bari ayrım yapmayın.

Ülkücülerin sabrı taşıyor artık beyler. Yoksa bu iktidar böyle gitmez. MHP bir gün desteğini çeker ve iktidardan düşersiniz. Sayın Erdoğan'ın o konuşmasında dile getirdiği kardeşlik anlayışının AKP tarafından da uygulanmasını bekliyoruz.

Her sınavda yüzde 20 oranında ülkücünün işe alınmasını istiyoruz. Açın kapıları ülkücülere açın... Ülkücüler, ülkenin sigortasıdır. Sigorta atarsa, cereyan kesilir, hükümet düşüverir. Söylemesi bizden.

3 Aralık 2020 (Mehmet Demir Atmalı) 2123

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

DÜNYANIN ÇOĞU TÜRKTÜR

KUYRUK ACISI OLANLARIN ATATÜRK İLE SORUNU VAR

ÖLÜM ÇIĞLIKLARI...

GAZİSİZ, KUVVA-İ MİLLİYESİZ KURTULUŞ BAYRAMI OLUR MU?

ELEKTRİK DUASI OLUR MU?

HDP TABİİ Kİ KAPATILMALIDIR

AZATLIK MEYDANINDA AĞITTAN ZAFERE YENİDEN DİRİLİŞ

ÖĞRETMENİM GÜNÜN KUTLU OLSUN

HDP VE PKK'NIN ERMENİ OLDUĞU BİR DAHA ORTAYA ÇIKTI